Home › Pod koniec tych dwóch tygodni ogłoszono

Pod koniec tych dwóch tygodni ogłoszono

Pod koniec tych dwóch tygodni ogłoszono, że moja żona była jeszcze w ciąży. Wnioski talk show zaczęli przychodzić ponownie. Staraliśmy się przenieść do mniejszego mieszkania, aby zaoszczędzić pieniądze na system, ale ludzie nie mają. Utknąłem w tym miejscu. Stało się to dla mnie rutyna, że ​​ktoś może zostać wezwany do domu każdej nocy, aby pomóc mi przetrwać moje leki. Często to było przyjaciele żoną. Czasami było przyjaciele Damina. Inni, że to przyjaciele Becky. erotic-1764727_1920.jpg Udało nam się wyjednać drugi dzień wolny dla wszystkich z nas ludzi, kiedy okazało się, nasze ciała były traci grunt i musieliśmy uzyskać więcej odpoczynku. Leki były bardzo trudne w naszych systemach.

Problem stagnacji genetycznej zaczął się martwić i naprawić Biuro Kontroli Hodowli powstała. Jego zadaniem było śledzenie, kto jest ojcem dziecka, a co się upewnić, że linie związek nie krzyżowano do celów hodowlanych. nie będzie konieczna ich usługi na chwilę, ale ważne było, aby wszystkie podstawy określonej teraz.

Becky dostaje jej życzenie i urodziła chłopca trzy tygodnie po Damina urodziła jej. Wszyscy są regularne mecze w moim domu. Danni nie przeszkadza tak długo, jak ona dostaje jej jeden dzień w tygodniu w każdym tygodniu.

Było trochę zawrzało, gdy Damina został ponownie w ciążę. Ludzie chcieli wiedzieć, dlaczego ona ma mieć dwa. Uchwała o problemie została podjęta, gdy pomysł przeszedł przez moich ludzi. Wszyscy byli zazdrosny mojego coraz jeździć na moje ostatnie trzy godziny z jedną kobietą. Polityka stała się, że każda kobieta chce mieć drugie dziecko musiałoby wystąpić o po godziny mijają. Ci, umówiliśmy mogą być sprzedawane po znacznie wyższej cenie. Pod warunkiem, że był to jeden bilet na człowieka oddawane w losowaniu każdy tydzień.

Trzeba powiedzieć, bogatych w pełni wykorzystał tego i byli skłonni zapłacić przez nos na odcinku trzy godziny z mężczyzną. Ja zostałem częściowo zwolnione od tego, dwa razy w tygodniu wypalane z klientem. Pozostałe trzy noce wybrałem mojego partnera. Dobrze mówię wybrałem ale w rzeczywistości to było moje trzy panie, które wybrał dla mnie. Ze względu na zapotrzebowanie na moje dwie noce w tygodniu, bilety były zazwyczaj zlicytowane. Wydaje się, każdy chciał moje nasienie powodu mojego bycia liderem pilotów Cath i fakt, że miałem blisko sukcesu w stu procentach.

To było dwa lata po konfrontacji w moim salonie, do dnia, kiedy Becky urodziła naszego drugiego dziecka. To był dzień rozpętało się piekło. Ona urodziła odbijając córeczka. Zaklęła byłem jedynym, ona była z tych słów i znalazłem się przechodzi testy w niewiarygodnym tempie. Aż do młodej pielęgniarki obstają musiała zebrać próbki nasienia siebie.

Testy przyszedł do jednego wniosku. Cokolwiek wpłynęło moje nasienie, aby mnie tylko chłopcy nie było. Wszyscy mężczyźni zaczęli przechodzi testy ponownie. Wydaje się, że wszyscy byliśmy uzdrowienie; to był chwilowy efekt. Nawet ludzie, które mogą produkować tylko samice były powrotu. Dwa dni później kobieta, która odwiedziła tylko część przyjemności z domu okazało się ciąży. Ci ludzie zostali powraca do normy, jak również.

Nagle było dziesięć tysięcy ludzi, które mogłyby rasy.

Okazało się, że nasze dzieci będą w pełni przywrócone przez czasu osiągnięcia dojrzałości płciowej. Rasa ludzka nie uniknął największą kulę coraz zwolniony na niego. Mieliśmy zamiar przetrwać i odzyskać.