Home › I jęknął cicho, kiedy usiadła przy biurku

I jęknął cicho, kiedy usiadła przy biurku

I jęknął cicho, kiedy usiadła przy biurku, sięgające ukradkiem masować jeden z moich łydek.

"Zbyt wiele wycieczki do kopiarki znowu, Jessica?" Mój szef zapytał mnie ze współczuciem na jej drodze przez jej trzecią filiżankę kawy. woman-1042428_1920.jpg I odetchnął głęboko westchnąć, zaczyna reagować, ale była już z powrotem przez jej drzwi biura, pozwalając swing przeważnie zamknięte, gdy osiadł w, popijając kawę. Pokręciłem głową i przesunął mój masaż do moich obolałych stóp. To na pewno nie była moja wina, że ​​zainstalowany kopiarki po drugiej stronie piętrze - i to nie była wina Diane że potrzebne rzeczy skopiowane setki razy dziennie.

Byłem asystentem Diane za nie dość roku, na moim piątym próba znalezienia stałej pracy w polu. Moim pierwszym szefem był uprzejmie starszy człowiek, ale jego drugi atak serca zmusił swoją emeryturę, i nie było żadnego innego zadania otwarte dla mnie, że nie będzie wymagało więcej zasysania niż byłem gotów zrobić. Mój drugi szef próbował mnie przekonać, że asystenci zawsze pracował do 3 A. M. Nie zrozumcie mnie źle - nie przeszkadza mi długie godziny. Nie mam życia im przeszkadzać w każdym razie. Mimo to, jeśli chcę pracować osiemnaście godzin dziennie przez siedem dni w tygodniu, ja mógł pójść do szkoły prawniczej - i wtedy nie będę przytrzymując asystent pracy dla bzdura wynagrodzenia i bez świadczeń. Zadania trzeci i czwarty ... dobrze, tym mniej mówi się o nich, tym lepiej.

Potem przyszedł ELSIN and Associates, malutkiej kancelarii, która składała się z Diane ELSIN i jej partnera, starszego mężczyzny, którego praktyka miała przejęty. Był blisko emerytury, ale najwyraźniej nie podoba żonę aż tak dużo - tak młodego, ambitnego prawnika, który mógłby przejąć jego praktyki jednocześnie nie czyniąc mu pracować zbyt mocno pasuje mu jak ulał.

Diane miał również dwie paralegals którzy pracowali dla niej, ale rzadko widziałem ich wiele. Pracowali się na innym piętrze biurowca, gdzie kancelaria miała swoje biura, a my podzieliliśmy je z dwoma innymi takich firm, więc w zasadzie tylko wiedzieli, jak ich nazwisk na Interoffice kopert pocztowych.

Diane ELSIN zrobiła sobie reputację jako prawnik próbny w jej późnych latach dwudziestych i wczesnych trzydziestych - teraz czterdzieści lat, ona praktykowana głównie jako konsultant próbny do większych firm. Wciąż wyciąć dość imponującą postać na rzadkich okazjach ona rzeczywiście poszedł do sądu, chociaż - wysoki, Fit, blond, długie nogi, zimne niebieskie oczy - była bardzo obraz bezwzględny, bloodsucking prawnika.

Myślałem, że jest rzeczywiście bardzo ładne kobiety, ja - ciche i prywatne o sobie, ale zawsze składa się z gotowym uśmiechem. Była również jednym z niewielu prawników którą poznałem, że nie traktują swoich asystentów jak niewolnicy - nie była jedną z tych rodzajów owocowych sacharyna albo. Kiedy zapytała cię nazywać jej Diane, to nie był protekcjonalny. Kiedy zapytała cię dostać kawę dla niej, że to dlatego, że nie mogłem go sobie w tej chwili, zatrzymany podczas telekonferencji lub w najbliższych trochę późno i potrzeby spieszyć prosto na spotkanie.

Oczywiście przez ten punkt w swojej karierze z nią Ledwo zdobyć się na odwagę by zadzwonić do niej w ogóle nic. Jestem czego można zadzwonić do nieśmiałego typu. Bardzo drobna od stóp do głów, krótkie rude włosy, duże zielone oczy, ciągle zbyt wiele piegi na całym nosie dla dziewczynki z dwudziestu ośmiu, i ciała, że ​​ciężko pracował, ale wydawało się w stanie przyciągnąć uwagę tylko z żonatym mężczyznom ćwierć wieku starszy ode mnie. Fakt, że nie byłem na randce z chłopcem od gimnazjum nie pomoże z tym w ogóle. Nie mogłem nawet z niej skorzystać, na litość boską - Znam jestem gejem, ponieważ miałem szesnaście lat, kiedy zdałem sobie sprawę, że moje fantazje masturbacji nie była zaangażowana w chłopca od dłuższego czasu i nie były prawdopodobnie w najbliższym czasie. To nie miała zbyt wielu dat z kobietami do uszczelniania rzeczy mniej lub bardziej kamienia dla mnie. Miałem szczęście, choć - Wyszedłem na studiach, moi przyjaciele byli wsparcie, mama wydawała ulgę, że w końcu zorientowaliśmy się, a reakcja taty składała się z jednego kawałka radę: "Pamiętaj, miód, kobieta może być tak samo z ukłucie, jak każdy człowiek. " Dzięki, tato - nie jest zła rada, choć.